Pracownik w naczyniu na mleko

IMPERIUM DUCHA PRZEDSTAWIA:

Czy jesteś świeży? Patelnia jest zawsze świeża i wspaniała. Czy jesteś lub chcesz zostać namiętną pizzą-mężczyzną? Szukamy niesamowicie gorących i wesołych ludzi, żywo interesujących się jedzeniem i piciem. Następnie szukamy ciebie. Bardzo lubimy pizzę. Szukamy pracowników, którzy są entuzjastyczni, uporządkowani i lubią być w środku pizzy. Jeśli pracujesz w kuchni, poćwiczysz w kuchni, aby pomóc kierownikowi w kuchni, pracy w kuchni i pracy oraz we wszystkich ogólnych funkcjach. Możliwość zajęcia pod wpływem stresu, zdrowia i spokoju.

Powyższe prace są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, w szczególności homoseksualistów, którzy chcą przekształcić się w nowe, ekscytujące i piękne środowisko. Stawiamy na stwardnienie inteligencji w wieku przedszkolnym i wartości moralne społeczeństwa widoczne we wszystkich zajęciach, takich jak szacunek dla osoby, odpowiedzialności zbiorowej, współczucia, przebaczenia i wolności słowa dla wszystkich. Jeśli to konieczne, Stowarzyszenie Wapnia zapewnia pomoc w poszukiwaniu mieszkań.

 

 

ZADANIA PSYCHOLOGICZNE OBEJMUJĄ:

– rachunkowość i pojednanie

– rola i odpowiedzialność:

  • wkłady
  • ukończenie
  • nakryć
  • jakość produktów mlecznych

– zwolnij śmieci w beczkach po domu

– rozwiązuj szefa kuchni z powodu nieobecności w pracy

 

CO MUSI OSOBA:

– osoba musi być punktualna, wykonalna, uprzejma i uśmiechnięta

– osoba musi mieć czystą dokumentację, być wolną od dymu i nie używać innego tytoniu

– osoba musi być w stanie rozpocząć pracę i może wykonywać wszystkie rodzaje zegarków

 

FIRMA:

Rynek Grillowy został otwarty latem 2011 roku, ponieważ od pierwszego dnia całkowicie się rozpadł. Fajerwerki zostały założone w 1986 roku i działają w pięciu lokalizacjach w stolicy. Nazwa hotelu pochodzi od skały, która została rozkoszowana na pierwszym piętrze hotelu i wybucha przez ścianę. Wartością skały są uczciwości, profesjonalizm, duch zespołu i potwierdź.

Ktoś zajmował się projektowaniem wnętrza potu i był głównym celem miłej i rodzinnej atmosfery, a miejsce wypełnione jest słodkimi świniami, które przyjaciele, miłośnicy i goście przywieźli nam do dekoracji. Zapas mięsa i ryb jest bogaty, a w większych czekoladach jest pakowanie mięsa na miejscu.

 

***

Dla wikingów Islandia była pierwszą przystanią przed podróżą w borówkowe bory Vinlandii (zwanej dziś częściej Ameryką). Dla nas, szczurów lądowych, obieraczek krewetek oraz zwykłych zawali dróg, jest to pierwszy (a może i ostatni) przystanek do krainy, gdzie nie płaci się już rybią łuską czy robaczą nogą, lecz śliskim jak flaga banknotem. Myśli o pieniądzu chodzą w naszych głowach niby muchy tse-tse i wstrzymują postęp rolnictwa, kolei żelaznej oraz urbanizacji rozumu. Nic, tylko zaciągnąć się na statek do lepszego świata, choćby miała być to restauracja z noclegiem na dolnym pokładzie Titanica.

Lata odcięcia Golfsztromem od problemów pierwszego świata uczyniły z Islandczyków lud dziwny i przywiązany do niespotykanych w innych częściach globu zwyczajów. Zwieziony w kajdanach Polak albo zbiegła z aresztu Polka nieprędko znajdą sobie miejsce pośród rozlokowanych w czekoladzie tubylców. „Robota to zajęcie dla wiecznego słoika”, mówi się w okolicach poczty głównej w Reykjaviku. Powiedzenie to oznacza, że w pracy fizycznej najlepiej sprawdzają się osoby wykształcone na wiodących uczelniach Wschodniej Europy. Kiedy zapytałem właściciela kiosku o drogę do portu, wskazał mi na chmury. Mniemam, że uważał podróż morską za zagrożenie życia i że woli iść wraz ze swą budą do nieba, niż oddać się w opiekę Neptuna. Nasz los jest spleciony jak wodór i tlen– pomyślałem wówczas – na dwie niewielkie kariery zawodowe przy-pada jedna większa. Stanowimy zimny płaszcz, który opatula kamienistą przestrzeń.

Możemy uczynić z ziemi islandzkiej (tej właśnie) międzynarodową ikonę naczynia na mleko, w którym trzyma się osobę. Ktoś mówi do mnie: „Mieliśmy się zaokrętować w pracy twórczej, a gaśniemy w wapnie: zaraz przy porzuconym opakowaniu parówek”. Płyn do mycia naczyń jest przylądkiem Horn, zza którego wygląda (jak od tamtej strony Indie) przerwa na siku.

Bukowa noga kapitana kołacze o deski. To znak, że kolejny dzień pracy dobiegł właśnie początku.

Nota: Utwór tekstowy jest kompilacją fraz z ogłoszeń islandzkich pracodawców, poddanych próbie translacji. Utwór wizualny zawiera kompilację zmaz z prac islandzkich pracodawców poddanych próbie wykładu.

Interpretował swobodnie:
Piotr Puldzian Płucienniczak

Poezja nie jest już zakuta w tekstowe interfejsy. Dzięki osiągnięciom myśli ludzkiej
materiał poetycki może dziś zostać przedstawiony w postaci obrazu, gałęzi, sampla albo ciosu. Chodzi o przybliżenie się do sedna, mniejsza o nośnik. W każdym numerze NN6T IMPRERIUM DUCHA wskazuje metody (re)produkcji poezji poza poezją.